.:: Parafia w Lipnicy Wielkiej pw. Nawiedzenia NMP ::.

Rotator banerów

LOGO
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM
02.01.2022
1.     Przeżywamy 2 niedzielę po Bożym Narodzeniu. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7:00, 9:00, 11:00 i po południu o godz. 15:00. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy Świętej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Po porannej Mszy Świętej będzie zmiana tajemnic różańcowych.


2.    W ciągu tygodnia:
Øw poniedziałek, wtorek, środę i sobotę – Msza Święta będzie rano o godz. 6:30,
Øw środę – Msza Święta będzie również po południu o godz. 16:00 z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.


3.     Od poniedziałku 3 stycznia 2022 zmienia się porządek Mszy Świętych w ciągu tygodnia. Ponieważ na Mszę Świętą popołudniową w poniedziałek i piątek przychodziło dwie – trzy osoby, stwierdziliśmy, że nie ma takiej potrzeby, by celebrować Mszę św. po południu. Przyjęte intencje będą odprawiane rano, o godz. 6:30. Nie dotyczy to pierwszego piątku miesiąca.


4.     W czwartek będziemy przeżywać uroczystość Objawienia Pańskiego (święto Trzech Króli), a zarazem Misyjny Dzień Dziecka i pierwszy czwartek miesiąca. Modlić się będziemy za księży diecezjalnych pracujących na misjach i za wszystkich misjonarzy pochodzących z naszej diecezji. Msze Święte w tym dniu będą w porządku niedzielnym. Po porannej Mszy Świętej zostaną poświęcone kreda i kadzidło, które będzie można zabrać, by oznaczyć odrzwia naszych domów. Składka na tacę przeznaczona będzie na misje.


5.     W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Msza Święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa będzie rano o godz. 6:30 i po południu o godz. 16:00. Spowiadać będziemy pół godziny przed Mszą Świętą. Do chorych pojedzie ks. Proboszcz, po zajęciach w szkole. Prosimy chorych zgłaszać w zakrystii.


6.     W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać święto Chrztu Pańskiego.