.:: Parafia w Lipnicy Wielkiej pw. Nawiedzenia NMP ::.

Rotator banerów

LOGO
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
18 NIEDZIELA ZWYKŁA
01.08.2021

1.     Przeżywamy 18 niedzielę zwykłą. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7:00, 9:00, 11:00 i po południu o godz. 15:00. Z racji sierpnia, miesiąca trzeźwości, czytany jest Apel Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości Osób Uzależnionych. Po porannej Mszy Świętej będzie zmiana Tajemnic różańcowych.2.    W ciągu tygodnia:
Øw poniedziałek i środę – Msza Święta będzie tylko po południu o godz. 18:00,
Øwe wtorek, czwartek i sobotę – Msza Święta będzie rano o godz. 6:30,
Øw środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.3.     W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem będzie w czwartek od godz. 8:00 do godz. 9:00. Do pomocy przyjedzie ks. Proboszcz z Bukowca i ks. Proboszcz z Jasiennej4.     W pierwszy piątek Msza Święta będzie rano godz. 6:30 i po południu o godz. 18:00. Do chorych pojedziemy od godz. 8:00.5.     W pierwszą sobotę Msza Święta będzie rano o godz. 6:30 (koncelebrowana).6.     W liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
Øw środę – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana
Øw piątek – święto Przemienienia Pańskiego7.     W przyszłą, 19 niedzielę zwykłą, składka na tacę przeznaczona będzie na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.8.     Ksiądz katecheta poza parafią odprawi Msze Święte w intencjach:
       w poniedziałek:  + Zbigniewa Ligęzę z int. syna Mirosława z rodziną
       we wtorek:         + Genowefę Cygnarowicz z int. wnuczki Edyty
       w środę:             + Annę Biskup z int. wnuka Arkadiusza