.:: Parafia w Lipnicy Wielkiej pw. Nawiedzenia NMP ::.

Rotator banerów

LOGO
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
24.03.2019

1.     Przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu, a zarazem Dzień Misjonarzy Męczenników. Msze święte w naszym kościele o godz. 700, 900, 1100 , zaś po południu o godz. 14:00 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich Msza Święta.2.    W ciągu tygodnia:
Øw poniedziałek i środę – Msza św. będzie rano o godz. 6:30 i po południu o godz. 16:00,
Øwe wtorek, czwartek i sobotę – Msza święta będzie rano o godz. 6:30,
Øw środęNowenna do MB Nieustającej Pomocy.3.     W tym tygodniu, w poniedziałek, będziemy obchodzić Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze święte będą rano o godz. 6:30 i po południu o godz. 16:00. Będzie to zarazem Dzień Świętości Życia – Dzień Duchowej Adopcji.4.     W piątek Msza święta będzie rano o godz. 6:30, zaś po południu o godz. 16:00 będzie odprawiona Droga Krzyżowa dla wszystkich i Msza święta. Kolejna Droga Krzyżowa będzie o godz. 18:00. Poprowadzi ją młodzież z naszej parafii.5.     Przypominamy, że z soboty na niedzielę będzie zmiana czasu na letni. Przesuniemy wskazówki zegara o 1 godzinę do przodu.6.     W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać IV Niedzielę Wielkiego Postu, do południa porządek Mszy św. będzie jak w każdą niedzielę, zaś po południu o godz. 14:00 będą odprawione Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza święta.


ØPrzypominamy, iż w niedzielę, po Mszy św. o godz. 9:00 w naszym kościele odprawiana jest śpiewana Droga Krzyżowa.

ØW zakrystii można już pozyskać paschaliki wielkanocne. Ofiara składana przy tej okazji, 5 zł., zasili fundusz charytatywny diecezjalnego i parafialnego oddziału „Caritas”.