.:: Parafia w Lipnicy Wielkiej pw. Nawiedzenia NMP ::.

Rotator banerów

LOGO
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
27 NIEDZIELA ZWYKŁA
02.10.2022

1.     Przeżywamy 27 niedzielę zwykłą. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7:00, 9:00, 11:00 i po południu o godz. 15:00. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy Świętej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, a po porannej Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych.2.     W ciągu tygodnia:
Øod poniedziałku do soboty – Msza Święta będzie rano o godz. 6:30 i po południu o godz. 17:00 z nabożeństwem różańcowym,
Øw środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.3.     W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem będzie w czwartek, od godz. 14:00. Do pomocy przyjedzie ks. Proboszcz z Bukowca.4.     W pierwszy piątek Msza Święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa będzie rano o godz. 6:30 i po południu o godz. 17:00 z nabożeństwem różańcowym. Spowiadać będziemy pół godziny przed każdą Mszą Świętą. Do chorych pojedzie ks. Proboszcz po zajęciach szkolnych. Prosimy zapisywać chorych w zakrystii.5.     W liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
Øwe wtorek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
Øw środę – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
Øw piątek – wspomnienie NMP Różańcowej6.     W zakrystii są do nabycia Kalendarze Rolnicze w cenie 30 zł i Kalendarze ścienne z wieńcami dożynkowymi w cenie 10 zł.