.:: Parafia w Lipnicy Wielkiej pw. Nawiedzenia NMP ::.

Rotator banerów

LOGO
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
26.12.2021

1.     Przeżywamy święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa, a zarazem kolejną niedzielę synodalną. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7:00, 9:00, 11:00 i po południu o godz. 15:00. Po każdej Mszy świętej będzie poświęcenie owsa. Składka na tacę przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski im. Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.2.    W ciągu tygodnia:
Øw poniedziałek i środę – Msza Święta będzie rano o godz. 6:30 i po południu o godz. 16:00,
Øwe wtorek i czwartek – Msza Święta będzie rano o godz. 6:30,
Øw środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.3.     W piątek uroczyście pożegnamy Stary Rok. Msza Święta w tym dniu będzie rano o godz. 6:30. Po południu o godz. 14:00 zostanie odprawiona Msza Święta na zakończenie Starego Roku, a po niej nabożeństwo dziękczynno-błagalne przed Najświętszym Sakramentem.4.     W sobotę będziemy przeżywać uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte w tym dniu będą w porządku niedzielnym – o godz. 7:00, 9:00, 11:00 i po południu o godz. 15:00. Będzie to zarazem pierwsza sobota miesiąca.5.     W liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
Øw poniedziałek – święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty
Øwe wtorek – święto świętych Młodzianków Męczenników6.     Serdecznie dziękujemy wszystkim parafiankom i parafianom za przystrojenie i wysprzątanie kościoła na uroczystość Bożego Narodzenia.