.:: Parafia w Lipnicy Wielkiej pw. Nawiedzenia NMP ::.

Rotator banerów



PROBOSZCZ
KS. ZBIGNIEW STACHURA

Święcenia kapłańskie: 29.05.1993 r.
W parafii Lipnica Wielka od 14.08.2021
Od 2021 roku pełni funkcję Proboszcza.







ks Proboszcz Albin Samborski K 500REZYDENT
KS. KAN. ALBIN SAMBORSKI

ur. 12.07.1951 r. w Tarnowie
Parafia pochodzenia: NMP Królowej Polski w Tarnowie - Mościcach

Święcenia kapłańskie: 29.05.1977 r.
W parafii Lipnica Wielka od roku 1989.
W latach 1989 — 2021 pełnił funkcję Proboszcza parafii.