.:: Parafia w Lipnicy Wielkiej pw. Nawiedzenia NMP ::.

Rotator banerów

LOGO
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
I NIEDZIELA ADWENTU
28.11.2021

1.     Rozpoczynamy Adwent. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7:00, 9:00, 11:00 i po południu o godz. 15:00; po Mszy Świętej będzie różaniec z wypominkami.2.    W ciągu tygodnia:

Øod poniedziałku do soboty – Msza Święta „Roratnia” o Najświętszej Maryi Pannie będzie rano o godz. 6:30,
Øw poniedziałek i środę – Msza Święta będzie również po południu o godz. 16:00,
Øw środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.3.     W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.4.     W pierwszy czwartek Msza Święta będzie rano o godz. 6:30 i po południu o godz. 16:00. Spowiedź w tym dniu będzie od godz. 14:00 Do pomocy przyjedzie ksiądz z sąsiedniej parafii.5.     W pierwszy piątek Msza Święta „Roratnia” będzierano o godz. 6:30. Po południu o godz. 16:00 będzie Msza Święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Spowiadać będziemy pół godziny przed każdą Mszą Świętą. Do chorych pojedzie ks. Proboszcz od godz. 10:00, po zajęciach w szkole. Prosimy zapisywać chorych w zakrystii.6.     W pierwszą sobotę Msza Święta „Roratnia” będzie rano o godz. 6:30 i po południu o godz. 16:00. Na Mszę Świętą wieczorną zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania wraz z rodzicami.7.     W liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
Øwe wtorek – święto św. Andrzeja, Apostoła
Øw piątek – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana8.     W przyszłą 2 niedzielę Adwentu będziemy przeżywać Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Zbiórka do puszek przeznaczona będzie na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.