.:: Parafia w Lipnicy Wielkiej pw. Nawiedzenia NMP ::.

Rotator banerów

LOGO
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
28.02.2021

1.     Przeżywamy 2 niedzielę Wielkiego Postu, a zarazem kolejną niedzielę synodalnąDzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Msze Święte do południa będą o godz. 7:00, 9:00, 11:00. Po południu o godz. 14:00 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich Msza Święta. Zbiórka do puszek przeznaczona jest na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.2.    W ciągu tygodnia:
Øw poniedziałek, środę – Msza Święta będzie rano o godz. 6:30 i po południu o godz. 16:00,
Øwe wtorek, czwartek i sobotę – Msza Święta będzie rano o godz. 6:30,
Øw środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.3.     W piątek Msza Święta będzie rano o godz. 6:30. Po południu, o godz. 16:00 będzie odprawiona Droga Krzyżowa dla wszystkich, a po niej Msza Święta.
Młodzież z naszej parafii przygotuje i poprowadzi Drogę Krzyżową o godz. 18:00, na którą serdecznie zaprasza.4.     W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiadać będziemy przez cały tydzień, pół godziny przed Mszą Świętą.5.     W liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
Øwe czwartek – święto św. Kazimierza, królewicza6.     W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać 3 niedzielę Wielkiego Postu. Porządek Mszy Świętych do południa będzie jak w każdą niedzielę. Po południu o godz. 14:00 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich Msza Święta.ØPrzypominamy, iż w zakrystii można nabyć paschaliki wielkanocne.
Ofiara – 6 zł złożona przy tej okazji, zasili parafialny i diecezjalny fundusz charytatywny „Caritas”.