.:: Parafia w Lipnicy Wielkiej pw. Nawiedzenia NMP ::.

Rotator banerów

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

25 NIEDZIELA ZWYKŁA

18.09.2016

 

1. Przeżywamy 25 Niedzielę zwykłą. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz. 700, 900, 1100 i po południu o godz. 1500. Ofiary składane dzisiaj do puszek, są przeznaczone na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

 

2. W ciągu tygodnia:

- w poniedziałek, środę i piątek Msza św. będzie rano o godz. 630 i po południu o godz. 1800.

- we wtorek, czwartek i sobotę Msza św. będzie rano o godz. 630.

- w środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

3. W liturgii Kościoła będziemy obchodzić:

- we wtorek– Wspomn. Św. Andrzeja Kim Taegon, prezb., Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, męcz.

- w środę– Święto Św. Mateusza, Apostoła i  Ewangelisty

- w piątek– Wspomn. Św. Pio z Pietrelciny, prezb.

 

4. W najbliższą sobotę 24 września br., w Zabawie odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Młodzieży – Dziękczynny Synaj za ŚDM. Organizowany będzie z naszego dekanatu autobus. Zapisy do czwartku. Informacja o zapisach na stronie internetowej parafii Bobowa.

 

5. Pragniemy poinformować wszystkich parafian, że w dniach od 15 – 22 października br., będziemy przeżywać w naszej parafii Misje Święte. Będą miały miejsce w historycznym momencie, w przypadającym roku Bożego Miłosierdzia i w 1050 rocznicę Chrztu Polski. W związku z tym wydarzeniem, zostały przygotowane specjalne foldery, na których zamieszczony jest szczegółowy program Misji. Foldery są umieszczone na bocznych ołtarzach, które można zabierać do domu po zakończonej Mszy św. ( jeden folder na każdą rodzinę). Zabierzmy je również naszym sąsiadom, zwłaszcza chorym i starszym. Już od dziś módlmy się w naszych rodzinach o błogosławione owoce tego świętego czasu łaski i miłosierdzia dla każdego z nas i całej naszej parafialnej wspólnoty.

 

6. Przyszła niedziela będzie przeżywana jako Dzień Modlitw o Trzeźwość. 

- Spotkanie aspirantów i ministrantów w środę o godz. 1700.

- Spotkanie scholi i młodzieży we czwartek o godz. 1700.

- Spotkanie  DSM w sobotę o godz.  900